Risk & Compliance Platform Europe – ciekawa inicjatywa

Risk & Compliance Platform Europe jest portalem założonym w Holandii ukazującym się od 2014 roku. Obecnie witryna publikowana jest w 6 wersjach językowych. Polska strona (www.riskcompliance.pl) działa od początku grudnia 2017 roku.

Celem portalu jest stworzenie ponadnarodowej, interaktywnej platformy wymiany opinii specjalistów zajmujących się zarządzaniem ryzykiem i zgodnością. Nasza strona chce trafiać do przedstawicieli kadry kierowniczej, którzy codziennie zmagają się z rosnącym ryzykiem prowadzenia działalności gospodarczej oraz wzmożoną presją regulacyjną lokalnych organów państwowych, jak i instytucji międzynarodowych.

Naszą ambicją jest wykreowanie przyjaznego miejsca do dzielenia się problemami i wyzwaniami szeroko rozumianej społeczności związanej z zagadnieniami zarządzania ryzykiem i zgodnością. Chcemy, aby Risk & Compliance Platform Europe stanowiła pomoc, ale też inspirację w codziennej pracy specjalistów i menedżerów. Naszym atutem jest możliwość zapoznawania się z tematami branżowymi nie tylko z polskiego punktu widzenia oraz czerpania z doświadczeń innych państw europejskich.

Na portalu znajdują się artykuły, posty blogerów, white papers, polecane książki oraz zbliżające się ważne wydarzenia branżowe. Raz w miesiącu wysyłamy również biuletyn, którego celem jest przekazywanie wiedzy o najbardziej palących zagadnieniach zarządzania ryzykiem i zgodnością.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko do odwiedzania strony www.riskcompliance.pl, ale również do zgłaszaniu ważnych tematów, przysyłania własnych tekstów lub stanowisk oraz informowania o nadchodzących konferencjach i szkoleniach.

Kontakt do nas: logasowinski@riskcompliance.pl

Może Ci się również spodoba